Tootja: Cellularline
Mudel: TETRACGALA41T
EAN: 8018080379666
Cellularline TETRACGALA41. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A41, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline TETRACGALA41 mobiiltelefoni ümbris 15,5 cm (6.1") Kate Must, Läbipaistev | €54.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Kumm |
| Toote värv | Must, Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A41 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 19 mm |
| Pakendi kõrgus | 201 mm |
| Pakendi kaal | 93 g |