Tootja: Cellularline
Mudel: TETRACGALS23PLT
EAN: 8018080456077
Cellularline Tetra Force Strong Guard. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S23+, Ekraani maksimaalne suurus: 16,8 cm (6.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Tetra Force Strong Guard mobiiltelefoni ümbris 16,8 cm (6.6") Kate Must, Läbipaistev | €47.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Must, Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S23+ |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Antibakteriaalne, Põrutuskindel, Kukkumiskindel, Löögikindel |
| Traadita laadimine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 83 g |