Tootja: Cellularline
Mudel: SENSMAGIPH14PRMK
EAN: 8018080447310
Cellularline Sensation Mag. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 14 Pro Max, Ekraani maksimaalne suurus: 17 cm (6.7"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Cellularline Sensation Mag mobiiltelefoni ümbris 17 cm (6.7") Kate Must | €17.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Mikrokiud, Silikoon |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 14 Pro Max |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| MagSafe'iga ühilduv | Jah |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Traadita laadimine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 17 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 90 g |