Tootja: Cellularline
Mudel: SENSATIONGALA53R
EAN: 8018080434563
Cellularline Sensation. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A53 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,5 cm (6.5"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Cellularline Sensation mobiiltelefoni ümbris 16,5 cm (6.5") Kate Punane | €9.10 |
|
www.photopoint.ee |
Dėkliukas Cellularline Galaxy A53, nugarėlė, raudona | €13.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Mikrokiud, Silikoon |
| Toote värv | Punane |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A53 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Antibakteriaalne, Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 68 g |