Tootja: Cellularline
Mudel: SENSATIONGALS22PLK
EAN: 8018080431715
Cellularline Sensation. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy S22+, Ekraani maksimaalne suurus: 16,8 cm (6.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Mikrokiud, Silikoon |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy S22+ |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Antibakteriaalne, Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Traadita laadimine | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 76 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 76 g |