Tootja: Cellularline
Mudel: PROTKITIPH13PROT
EAN: 8018080424205
Cellularline Protection kit. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 13 Pro, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Kumm, Karastatud klaas |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 13 Pro |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Ekraanikaitse | |
| Puhastuslapp | |
| Niiske puhastuslapp | Jah |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 77 g |