Tootja: Cellularline
Mudel: POPMAGIPH15PROR
EAN: 8018080467233
Cellularline Pop Mag. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 15 Pro, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Punane, Läbipaistev
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Punane, Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 15 Pro |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| MagSafe'iga ühilduv | Jah |
| Traadita laadimine | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 114 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 15 mm |
| Kaal | 10 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 76 tk |