Tootja: Cellularline
Mudel: MOODXIAOREN11PK
EAN: 8018080433962
Cellularline Mood. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Xiaomi, Ühilduvus: Redmi Note 11 Pro 4G, Redmi Note 11 Pro 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,9 cm (6.67"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Etui za telefon CellularLine MOOD (MOODXIAOREN11PK) za Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G/5G | €10.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,9 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Kumm, Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Xiaomi |
| Ühilduvus | Redmi Note 11 Pro 4G, Redmi Note 11 Pro 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 73 g |