Tootja: Cellularline
Mudel: FINECP30T
EAN: 8018080345210
Cellularline FINECP30T. Karbi tüüp: Piir, Brändiühilduvus: Huawei, Ühilduvus: P30, Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Fine - P30 - Rand - Huawei - P30 - Transparent (60489) | €41.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Piir |
| Materjal | Kumm |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Huawei |
| Ühilduvus | P30 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | Ei |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Sisseehitatud aku | Ei |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 62 g |