Tootja: Cellularline
Mudel: FINECP40L5GT
EAN: 8018080386657
Cellularline Fine. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Huawei, Ühilduvus: P40 Lite 5G, Nova 7 SE, Ekraani maksimaalne suurus: 16,5 cm (6.5"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Kumm |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Huawei |
| Ühilduvus | P40 Lite 5G, Nova 7 SE |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 217 mm |
| Pakendi kaal | 67 g |