Tootja: Cellularline
Mudel: CHROMAGALA145GP
EAN: 8018080456312
Cellularline Chroma. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A14 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,8 cm (6.6"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Roosa
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Chroma mobiiltelefoni ümbris 16,8 cm (6.6") Kate Roosa | €16.88 |
|
www.photopoint.ee |
Dėkliukas Cellularline Galaxy A14 5G, nugarėlė, Pink | €26.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,8 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Mikrokiud, Kumm |
| Toote värv | Roosa |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A14 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 72 g |