Tootja: Cellularline
Mudel: CHROMAGALA33K
EAN: 8018080436314
Cellularline Chroma. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A33 5G, Ekraani maksimaalne suurus: 16,3 cm (6.4"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Cellularline Chroma mobiiltelefoni ümbris 16,3 cm (6.4") Kate Must | €8.10 |
|
www.photopoint.ee |
Dėkliukas Cellularline Galaxy A33, nugarėlė, juoda | €10.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Mikrokiud, Kumm |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A33 5G |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 207 mm |
| Pakendi kaal | 72 g |