Tootja: Cellularline
Mudel: ANTIMICROIPHXR2K
EAN: 8018080385803
Cellularline Antibacterial. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 11, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must, Poolläbipaistev
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 11 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kinnitamise tüüp | Ei ole kohaldatav |
| Kaitseomadused | Antibakteriaalne, Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Sisseehitatud aku | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 80 g |