Tootja: Cellularline
Mudel: FINECIPH755T
EAN: 8018080276712
Cellularline 37772. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 7 Plus, Ekraani maksimaalne suurus: 14 cm (5.5"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Etui za telefon CellularLine FINE (FINECIPH755T) za iPhone 7 Plus/8 Plus | €9.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 14 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 7 Plus |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 23 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 73 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |