Tootja: Cellularline
Mudel: CLEARDUOGALA516T
EAN: 8018080260537
Cellularline 37381. Karbi tüüp: Kõva ümbris, Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung Galaxy A5, Version 2016, Toote värv: Läbipaistev
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Etui za telefon CellularLine CLEARDUO (CLEARDUOGALA516T) za Galaxy A5 2016 | €17.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Kõva ümbris |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung Galaxy A5, Version 2016 |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 20 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 78 g |
| Muud funktsioonid | |
| Koti kandmisviis | Kott, Käeshoitav (kandmiseks), Tasku (kandmiseks) |