Tootja: ASUS
Mudel: 90AI00M0-BCS200
EAN: 4711387210239
ASUS RhinoShield SolidSuit Case. Karbi tüüp: Kõva ümbris, Brändiühilduvus: Asus, Ühilduvus: ASUS Zenfone 10, Ekraani maksimaalne suurus: 15 cm (5.9"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15 cm |
| Karbi tüüp | Kõva ümbris |
| Toote värv | Must |
| Brändiühilduvus | Asus |
| Ühilduvus | ASUS Zenfone 10 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 73 mm |
| Kõrgus | 151 mm |
| Sügavus | 14 mm |
| Kaal | 30 g |