Tootja: ALOGIC
Mudel: JLAI1361-DB
EAN: 9350784025210
ALOGIC JLAI1361-DB. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 13, Ekraani maksimaalne suurus: 15,5 cm (6.1"), Pinnakujundus: Ühevärviline, Toote värv: Pruun
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ALOGIC JLAI1361-DB mobiiltelefoni ümbris 15,5 cm (6.1") Kate Pruun | €77.35 |
|
mts.ee |
ALOGIC JLAI1361-DB mobiiltelefoni ümbris 15,5 cm (6.1") Kate Pruun | €79.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 15,5 cm |
| Karbi tüüp | Kate |
| Materjal | Polükarbonaat, Nahk |
| Toote värv | Pruun |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 13 |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Töölaua alus | |
| Kaitseomadused | Kukkumiskindel |
| Kukkumiskindel kuni | 1,5 m |
| Lihtne kasutada | |
| Traadita laadimine | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 75,9 mm |
| Kõrgus | 151,1 mm |
| Sügavus | 12,9 mm |
| Paksus | 2 mm |