Tootja: PanzerGlass
Mudel: P2710
EAN: 5711724127106
PanzerGlass P2710. Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: Apple - iPhone 12 Mini. Kuiv pealekandmine. Kaitseomadused: Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne. Privaatsusfiltri funktsioon, Materjal: Karastatud klaas, Polüetüleentereftalaat (PET), Toote värv: Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Panzerglass PanzerGlass E2E Privacy iPhone 12 Mini | | €19.90 |
|
eltek.lv |
Unknown Panzerglass AB CF PRIV do iPhone 12 mini | €23.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Protector type | Selge ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | Apple - iPhone 12 Mini |
| Ekraani maksimaalne suurus | 13,7 cm |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne |
| Seadme tüüp | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Paigaldise tüüp | Täielikult liimuv |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Puhastuslapp | Jah |
| Puhastuskomplekt | Jah |
| Kuiv puhastuslapp | Jah |
| Niiske puhastuslapp | Jah |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Toimimine | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Karastatud klaas, Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Kuiv pealekandmine | Jah |
| Mullivaba paigaldus | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Lihtne eemaldada | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Kumerad servad | Jah |
| Privaatsusfiltri funktsioon | Jah |
| Näpujälgede vastane kaitse | Jah |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | MicroFracture |
| Oleofoobne kate | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani suurus k x l | 127,4 x 60,1 mm |
| Paksus | 0,63 mm |
| Kaal | 20 g |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 67 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 7007190000 |