Tootja: PanzerGlass
Mudel: 8042
EAN: 5711724080425
PanzerGlass 8042. Brändiühilduvus: Xiaomi, Ühilduvus: Xiaomi - Mi 11 Lite. Kuiv pealekandmine. Kaitseomadused: Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne. Materjal: Karastatud klaas, Polüetüleentereftalaat (PET), Toote värv: Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
PanzerGlass 8042 telefoni ekraanikaitse Xiaomi | €19.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Protector type | Selge ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Xiaomi |
| Ühilduvus | Xiaomi - Mi 11 Lite |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne |
| Paigaldise tüüp | Täielikult liimuv |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Puhastuslapp | |
| Puhastuskomplekt | |
| Kuiv puhastuslapp | |
| Niiske puhastuslapp | |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Toimimine | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Karastatud klaas, Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Kuiv pealekandmine | |
| Mullivaba paigaldus | |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Kumerad servad | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Oleofoobne kate | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani suurus k x l | 153,9 x 69,6 mm |
| Paksus | 0,66 mm |
| Kaal | 26 g |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 74 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 7007190000 |