Tootja: PanzerGlass
Mudel: 7297
EAN: 5711724072970
PanzerGlass 7297. Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Samsung - Galaxy S22+. Kuiv pealekandmine. Kaitseomadused: Kriimukindel, Antibakteriaalne. Materjal: Termoplast-polüuretaan (TPU), Toote värv: Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
PanzerGlass kaitseklaas UltraForce1 Samsung Galaxy S22+ | €5.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Protector type | Selge ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Samsung - Galaxy S22+ |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Antibakteriaalne |
| Paigaldise tüüp | Täielikult liimuv |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Puhastuslapp | Jah |
| Puhastuskomplekt | Jah |
| Kuiv puhastuslapp | Jah |
| Niiske puhastuslapp | Jah |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Toimimine | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Kuiv pealekandmine | Jah |
| Mullivaba paigaldus | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Lihtne eemaldada | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Kumerad servad | Jah |
| Oleofoobne kate | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani suurus k x l | 152,4 x 70,8 mm |
| Paksus | 0,13 mm |
| Kaal | 10 g |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 7007190000 |