Tootja: PanzerGlass
Mudel: 1000
EAN: 5711724010002
PanzerGlass 1000. Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 4, 4S, Kaitseomadused: Kriimukindel. Materjal: Klaas, Toote värv: Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
PanzerGlass Ekraanikaitseklaas Apple iPhone 4/4S, | €6.40 |
|
www.ox.ee |
PanzerGlass Ekraanikaitseklaas Apple iPhone 4/4S, | €9.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 4, 4S |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Seadme tüüp | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Puhastuslapp | |
| Toimimine | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Klaas |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Paksus | 0,4 mm |
| Kaal | 9 g |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 32 g |