Tootja: Origin Storage
Mudel: OSFPAG4.7L/P-IP6
EAN: 5056006140382
Origin Storage OSFPAG4.7L/P-IP6. Brändiühilduvus: Apple, Ühilduvus: iPhone 6. Pinnaviimistlus: Läikiv / Matt, Materjal: Silikoon, Toote värv: Must. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFPAG4.7L/P-IP6 Mobiiltelefon ekraani- või seljakaitse Pimestamisvastane ekraanikaitse Apple 1 tk | €7.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Protector type | Pimestamisvastane ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | iPhone 6 |
| Ekraani maksimaalne suurus | 11,9 cm |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Seadme tüüp | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Silikoon |
| Pinnaviimistlus | Läikiv / Matt |
| Mullivaba paigaldus | |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Privaatsusfiltri funktsioon | |
| Peegeldusvastane | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani suurus k x l | 59,5 x 130 mm |
| Paksus | 0,35 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |