Tootja: PanzerGlass
Mudel: 0437
EAN: 5711724004377
PanzerGlass HardCase for Google Pixel 7a. Karbi tüüp: Kate, Brändiühilduvus: Google, Ühilduvus: Google - Gobi, Toote värv: Läbipaistev
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Karbi tüüp | Kate |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Brändiühilduvus | |
| Ühilduvus | Google - Gobi |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Antibakteriaalne |
| Kolletumisvastane kaitse | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Sõjaväe standard | MIL-STD-810H |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 80 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76,3 mm |
| Sügavus | 13,2 mm |
| Kõrgus | 155,8 mm |
| Paksus | 1,32 cm |
| Kaal | 30 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 3926909790 |