Tootja: Displex
Mudel: 01936
EAN: 4028778122379
Displex 01936. Brändiühilduvus: Xiaomi, Ühilduvus: 13C. Kuiv pealekandmine. Kaitseomadused: Tolmukindel, Löögikindel, Kriimukindel, Löögikindel. Materjal: Karastatud klaas, Toote värv: Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Xiaomi |
| Ühilduvus | 13C |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Löögikindel, Kriimukindel, Löögikindel |
| Kõvadus | 9H |
| Valguse läbilaskvus | 92 protsenti |
| Vastupidav ekraanikaitse | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Puhastuslapp | Jah |
| Puhastuskomplekt | Jah |
| Kuiv puhastuslapp | Jah |
| Niiske puhastuslapp | Jah |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Toimimine | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Karastatud klaas |
| Kuiv pealekandmine | Jah |
| Mullivaba paigaldus | Jah |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Lihtne eemaldada | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Kumerad servad | Jah |
| Näpujälgede vastane kaitse | Jah |
| Oleofoobne kate | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 61 g |
| Tehnilised andmed | |
| Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus) | 68 x 144 x 2 mm |