Tootja: Cellularline
Mudel: TEMPGLASSGALA10
EAN: 8018080350900
Cellularline TEMPGLASSGALA10. Brändiühilduvus: Samsung, Ühilduvus: Galaxy A10, Kaitseomadused: Purunemiskindel. Materjal: Karastatud klaas, Toote värv: Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Zaščitno steklo za telefon CellularLine GLASS (TEMPGLASSGALA10) za Galaxy A10 | €9.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Protector type | Selge ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | Galaxy A10 |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Kaitseomadused | Purunemiskindel |
| Kõvadus | 9H |
| Seadme tüüp | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Toimimine | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Karastatud klaas |
| Mullivaba paigaldus | |
| Lihtne eemaldada | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 92 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 198 mm |
| Pakendi kaal | 50 g |