Tootja: D-Link
Mudel: DIS-100G-5PSW
EAN: 0790069437885
D-Link DIS‑100G‑5PSW. Lüliti tüüp: Mittejuhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 4. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 2000 sisestust, Lülitusvõime: 10 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE.... Alalisvoolu sisendpinge: 12 - 58 V. Power over Ethernet tugi. Seinale kinnitatav
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | LAN, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus |
| DIN-liistu paigaldamine | |
| Seinale kinnitatav | |
| Elektromagnetiline ühilduvus | FCC 15, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-4-2, -3, -4, -5, -6 (3) |
| Sertifikaat | IEC60068-2-6; IEC60068-2-27; IEC60068-2-32, UL 61010-1, UL C1D2, CE, FCC, RoHS, WEEE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Võrguliikluse kujundamine | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 4 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 1 |
| Fiiberoptiline pistmik | LC |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Toide üle võrgu (PoE) pinge vahemik | 54 - 58 V |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 120 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 10 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 7,44 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Täisdupleks | |
| Automaatne ühildumine | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Võimsus | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 12 - 58 V |
| Elektritarbimine (max) | 120,2 W |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Vastupolaarne |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 139 mm |
| Sügavus | 29 mm |
| Kõrgus | 107 mm |
| Kaal | 375 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 410,12 BTU/h |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 133,5 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 480 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,06 m |
| Kaubaaluse brutolaius | 110 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 300 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 30 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 251,3 kg |
| Transpordikarbi netokaal | 7 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 391,9 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 7,81 kg |
| Transpordikasti kõrgus | 24 cm |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 48 tk |
| Transpordikasti laius | 38 cm |
| Transpordikasti pikkus | 39 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 181 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 75 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |