Tootja: Cellularline
Mudel: TEMPGCABP20L19K
EAN: 8018080353758
Cellularline TEMPGCABP20L19K. Brändiühilduvus: Huawei, Ühilduvus: P20 Lite (2019), Kaitseomadused: Purunemiskindel. Materjal: Karastatud klaas, Toote värv: Must, Läbipaistev. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Zaščitno steklo za telefon CellularLine CAPSULE (TEMPGCABP20L19K) za Huawei P40 Lite / P20 Lite 2019 | €13.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Protector type | Selge ekraanikaitse |
| Brändiühilduvus | Huawei |
| Ühilduvus | P20 Lite (2019) |
| Ekraani maksimaalne suurus | 16,3 cm |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Kaitseomadused | Purunemiskindel |
| Kõvadus | 9H |
| Seadme tüüp | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Toimimine | |
| Toote värv | Must, Läbipaistev |
| Materjal | Karastatud klaas |
| Mullivaba paigaldus | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 92 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 198 mm |
| Pakendi kaal | 61 g |