Tootja: Varta
Mudel: 57914 101 111
EAN: 4008496038954
Varta 57914 101 111. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Kõrvaklapid, Kõrvaklapp, Nutitelefon. Sisendpinge: 5 - 12 V. USB C-tüüpi portide arv: 1, Traadita laadimine, Kiirlaadimine. Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Kõrvaklapid, Kõrvaklapp, Nutitelefon |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Traadita laadimine | |
| Kiirlaadimine | |
| USB Power Delivery | |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Plast, Silikoon |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,5 mm |
| Sügavus | 15,5 mm |
| Kõrgus | 137,5 mm |
| Kaal | 149 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 - 12 V |
| Sisendvool | 1.67 - 2 A |
| Maksimaalne võimsus | 15 W |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |