Tootja: Trust
Mudel: 23322
EAN: 8713439233223
Trust Nexo. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Sülearvuti. Sisendpinge: 100 - 240 V, Väljundpinge (max): 19 V, AC-adapteri väljundvool: 4,74 A. Toite kaitsefunktsioonid: Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis. Kaabli pikkus: 1,8 m, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Trust Nexo Laptop Charger for Acer - 3mm [Mazlietots] | €8.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Sülearvuti |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Tööpõhimõte | Kontakt |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 55 mm |
| Sügavus | 32 mm |
| Kõrgus | 118 mm |
| Kaal | 420 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1.1 A |
| Maksimaalne võimsus | 90 W |
| Väljundpinge (max) | 19 V |
| AC-adapteri väljundvool | 4,74 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | EU |