Tootja: TooQ
Mudel: TQWC-GANQC2PD65WT
EAN: 8433281012585
TooQ TQWC-GANQC2PD65WT. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 100 - 240 V. USB 2.0 portide arv: 1, USB C-tüüpi portide arv: 2, Kiirlaadimine. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ TQWC-GANQC2PD65WT mobiilseadme laadija Universaalne Valge Vahelduvvool Kiirlaadimine Hoonesisene | €19.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB C-tüüpi portide arv | 2 |
| Kiirlaadimine | Jah |
| USB Power Delivery | Jah |
| Sertifikaat | EMC, ERP6 |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Galliumnitraat (GaN) transistorid | Jah |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1.5 A |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Väljundvool (5V) | 3 A |
| Väljundvool (9V) | 3 A |
| Väljundvool (12 V) | 3 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 23 mm |
| Sügavus | 93 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Kaal | 128 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | EU |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Pakendi laius | 103 mm |
| Pakendi sügavus | 36 mm |
| Pakendi kõrgus | 178 mm |
| Pakendi kaal | 151 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Low Voltage Directive (LVD), RoHS |