Tootja: Techly
Mudel: IPW-USB-EC152W
EAN: 8051128102932
Techly IPW-USB-EC152W. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 100 - 240 V, Väljundpinge (max): 5 V, AC-adapteri väljundvool: 2,1 A. USB 2.0 portide arv: 2. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Techly 102932 mobile device charger Universal White AC Indoor 8051128102932 102932 (8051128102932) iekārtas lādētājs | €24.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Tööpõhimõte | Kontakt |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 41 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Kõrgus | 66 mm |
| Kaal | 56 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Maksimaalne võimsus | 10,5 W |
| Väljundpinge (max) | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2,1 A |
| Pesa 1 väljundvõimsus | 2,1 A |
| Pesa 2 väljundvõimsus | 2,1 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Väljundpinge | 5 V |
| Muud funktsioonid | |
| USB-portide hulk | 2 |
| Aku pinge | 5 V |