Tootja: Samsung
Mudel: EP-L1100WBEGEU
EAN: 8806090304446
Samsung EP-L1100. Laadija tüüp: Automaatne, Toiteallika tüüp: Sigaretisüütaja, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 12 V, Väljundpinge (max): 9 V, AC-adapteri väljundvool: 2 A. USB 2.0 portide arv: 2, Kiirlaadimine. Kaabli pikkus: 1,5 m, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung EP-L1100WBEGEU Dual USB + 1,5 m USB type C | €16.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Automaatne |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Sigaretisüütaja |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Kiirlaadimine | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| LED-indikaatorid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 26 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Kõrgus | 67,1 mm |
| Kaal | 29,7 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 12 V |
| Maksimaalne võimsus | 15 W |
| Väljundpinge (max) | 9 V |
| Väljundpinge (min) | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Muud funktsioonid | |
| Kasutusjuhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |