Tootja: Philips
Mudel: DLP9210/00
EAN: 4895229103771
Philips DLP9210/00. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: USB, Laadija ühilduvus: Mobiiltelefon, Nutitelefon, Tahvel. Sisendpinge: 9 V. Traadita laadimine, Kiirlaadimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Philips DLP9210 2 A (DLP9210/00) | €23.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Mobiiltelefon, Nutitelefon, Tahvel |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Traadita laadimine | |
| Kiirlaadimine | |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 10 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 9 V |
| Sisendvool | 1.67 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 120 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 345 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 400 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 255 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,47 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 36 tk |
| Transpordikasti laius | 11 cm |
| Transpordikasti pikkus | 19 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 23 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 1,12 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 6 tk |