| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips 22AV2025B kaugjuhtimispult Bluetooth TV Vajutusnupud | €20.29 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Liides | Bluetooth |
| Kaugjuhtimispuldi korrektne kasutus | TV |
| Brändiühilduvus | Philips |
| Toote värv | Must |
| Sisendi tüüp | Vajutusnupud |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 205 mm |
| Sügavus | 53 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Toimimine | |
| Töötab Google Assistant'iga | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Aku | |
| Taaslaetav | |
| Aku tüüp | AAA |
| Toetatud akude arv | 2 |