Tootja: itek
Mudel: ITNBAC90
EAN: 8056157880141
itek ITNBAC90. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Sülearvuti, Tahvel. Sisendpinge: 100 - 240 V, Väljundpinge (max): 20 V. USB 2.0 portide arv: 1, Toite kaitsefunktsioonid: Ülekoormus, Lühis. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
iTek ITNBAC90 chargeur de téléphones portables Noir Intérieure | €42.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Sülearvuti, Tahvel |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus, Lühis |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Maksimaalne võimsus | 90 W |
| Väljundpinge (max) | 20 V |
| Väljundpinge (min) | 15 V |
| Pesa 1 väljundvõimsus | 1 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Kõrgus | 134 mm |
| Kaal | 234 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |