Tootja: HP
Mudel: 4P5M8AM#ABB
EAN: 0196188487044
HP HyperX ChargePlay Base. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, USB, Laadija ühilduvus: Kõrvaklapid, Hiir, Nutitelefon, USB C-tüüpi portide arv: 1, Traadita laadimine. Kaabli pikkus: 1,8 m, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP HYPERX CHARGEPLAY BASE | €63.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Kõrvaklapid, Hiir, Nutitelefon |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool, USB |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Traadita laadimine | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| LED-indikaatorid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 90,9 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kõrgus | 17,4 mm |
| Kaal | 135 g |
| Võimsus | |
| Maksimaalne võimsus | 15 W |
| AC-adapteri toide | 24 W |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Juhend | |