| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama QI-FC10 Must Hoonesisene | €40.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Nutitelefon |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Kiirlaadimine | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | |
| Muud funktsioonid | |
| Integreeritud USB-kaabel | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,5 mm |
| Kõrgus | 6,6 mm |
| Kaal | 54 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 - 9 V |
| Sisendvool | 2 A |
| Maksimaalne võimsus | 10 W |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |