Tootja: Hama
Mudel: 00201640
EAN: 4047443489517
Hama 00201640. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Nutitelefon, Tahvel. Sisendpinge: 100 - 240 V. USB C-tüüpi portide arv: 1, Kiirlaadimine, Toite kaitsefunktsioonid: Ülepinge, Ülelaadimine, Lühis. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Hama mini 38W, GaN PD/QC 3.0 (1X USB-C, 1X USB-A), biała | €17.99 |
|
mts.ee |
Hama 00201640 mobiilseadme laadija Valge Hoonesisene | €26.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Nutitelefon, Tahvel |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Kiirlaadimine | |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | Quick Charge 3.0 |
| USB Power Delivery | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülepinge, Ülelaadimine, Lühis |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Maksimaalne võimsus | 38 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 34 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Kõrgus | 29 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |