Tootja: Hama
Mudel: 00183317
EAN: 4047443412911
Hama 00183317. Laadija tüüp: Automaatne, Toiteallika tüüp: Sigaretisüütaja, Laadija ühilduvus: Nutitelefon, Tahvel. Väljundpinge (max): 15 V, AC-adapteri väljundvool: 2 A. USB C-tüüpi portide arv: 1, Kiirlaadimine, Toite kaitsefunktsioonid: Ülepinge, Ülelaadimine, Lühis. Kaabli pikkus: 1,5 m, Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Automaatne |
| Laadija ühilduvus | Nutitelefon, Tahvel |
| Toiteallika tüüp | Sigaretisüütaja |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Kiirlaadimine | |
| USB Power Delivery | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülepinge, Ülelaadimine, Lühis |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Võimsus | |
| Maksimaalne võimsus | 30 W |
| Väljundpinge (max) | 15 V |
| Väljundpinge (min) | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2 A |
| Väljundvool | 3000 mA |
| Pesa 1 väljundvõimsus | 3 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |