| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1225 mobiilseadme laadija Valge Hoonesisene | €10.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 110 - 230 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Maksimaalne võimsus | 3680 W |
| Väljundvool | 16000 mA |
| Pesa 1 väljundvõimsus | 2,4 A |
| Pesa 2 väljundvõimsus | 2,4 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 58 mm |
| Sügavus | 68,4 mm |
| Kõrgus | 117,2 mm |
| Kaal | 120 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi kaal | 150 g |