Tootja: Duracell
Mudel: DRC5808
EAN: 5055190169100
Duracell DRC5808. Laadija tüüp: Hoonesisene, Hooneväline, Toiteallika tüüp: USB, Laadija ühilduvus: Digitaalne kaamera. Väljundpinge (max): 5 V. Toite kaitsefunktsioonid: Ülevool, Ülepinge, Lühis. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene, Hooneväline |
| Laadija ühilduvus | Digitaalne kaamera |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Lühis |
| Ühilduvus | Canon NB-10L |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Laen |
| Võimsus | |
| Väljundpinge (max) | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 84 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Kõrgus | 33 mm |
| Kaal | 64 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |