Tootja: Cellularline
Mudel: CBRPHMICROUSB
EAN: 8018080203220
Cellularline CBRPHMICROUSB. Laadija tüüp: Automaatne, Toiteallika tüüp: Sigaretisüütaja, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 12/24 V. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
USB polnilec za avto CellularLine (CBRPHMICROUSB) | €17.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Automaatne |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Sigaretisüütaja |
| Tööpõhimõte | Kontakt |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 12/24 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 26 mm |
| Pakendi kaal | 105 g |