Tootja: Cellularline
Mudel: ACHIPHUSBCPD20WW
EAN: 8018080398353
Cellularline ACHIPHUSBCPD20WW. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 110 - 240 V, Väljundpinge (max): 12 V. USB C-tüüpi portide arv: 1. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Ühilduvus | iPhone 8 or later |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 110 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Sisendvool | 0.55 A |
| Maksimaalne võimsus | 20 W |
| Väljundpinge (max) | 12 V |
| Väljundpinge (min) | 5 V |
| Väljundvool | 3000 mA |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | EU |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |