Tootja: ASUS
Mudel: 0A001-00355800
EAN: 5711783923459
ASUS 0A001-00355800. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Nutitelefon. Sisendpinge: 100 - 240 V, Väljundpinge (max): 5 V. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Nutitelefon |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Maksimaalne võimsus | 10 W |
| Väljundpinge (max) | 5 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |