Tootja: AISENS
Mudel: A110-0538
EAN: 8436574706154
AISENS A110-0538. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 100 - 240 V. USB C-tüüpi portide arv: 1, Kiirlaadimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A110-0538 mobiilseadme laadija Must Hoonesisene | €6.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Kiirlaadimine | |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 20 W |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 43 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Sisendvool | 0.6 A |
| Väljundvool (5V) | 3 A |
| Väljundvool (9V) | 2,2 A |
| Väljundvool (12 V) | 1,66 A |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasas ühenduspistikute tüübid | EU |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi ruumala | 576 cm³ |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 460 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 300 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 12 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 41400 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |