Tootja: ACT
Mudel: AC2115
EAN: 8716065488067
ACT AC2115. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 100 - 240 V, Väljundpinge (max): 5 V, AC-adapteri väljundvool: 2,4 A. USB 2.0 portide arv: 2, Toite kaitsefunktsioonid: Ülevool, Ülepinge, Ülekütmine, Lühis. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB Charger 2-Port 2.4A 12W Smart Ic | €15.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Ülekütmine, Lühis |
| Eritunnused | Smart IC |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Maksimaalne võimsus | 12 W |
| Väljundpinge (max) | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2,4 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Pakendi laius | 83 mm |
| Pakendi sügavus | 34 mm |
| Pakendi kõrgus | 167 mm |
| Pakendi kaal | 72 g |