Tootja: 2-Power
Mudel: MOC0002A-EU
EAN: 5055190181348
2-Power MOC0002A-EU. Laadija tüüp: Hoonesisene, Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Laadija ühilduvus: Universaalne. Sisendpinge: 5 V, Väljundpinge (max): 2,4 V. USB 2.0 portide arv: 6. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Laadija tüüp | Hoonesisene |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB 2.0 portide arv | 6 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Kaal | 186 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Maksimaalne võimsus | 50 W |
| Väljundpinge (max) | 2,4 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Muud funktsioonid | |
| Aku pinge | 5 V |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |