Tootja: Microsoft
Mudel: 8XA-00025
EAN: 0889842779882
Microsoft Surface Pro Signature. Klaviatuuri paigutus: QWERTZ, Klaviatuuri keel: Saksa keel, Osutamisseade: Puuteplaat. Brändiühilduvus: Microsoft, Ühilduvus: Surface Pro 8 Surface Pro X, Toote värv: Punane. Ühenduvustehnoloogia: Dokkimine, Seadme liides: Microsoft Cover port. Toiteallikas: Dokk. Laius: 289,1 mm, Sügavus: 226,1 mm, Kõrgus: 4,89 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Surface Pro Signature Punane Microsoft Cover port QWERTZ Saksa keel | €178.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Microsoft |
| Ühilduvus | Surface Pro 8 Surface Pro X |
| Toote värv | Punane |
| Värvi nimi | Poppy Red |
| Korpuse materjal | Alcantara |
| Pliiatsihoidja | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Dokkimine |
| Seadme liides | Microsoft Cover port |
| Klaviatuur | |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Saksa keel |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Chiclet-stiilis klaviatuur | |
| Windows-klahv | |
| Multimeediaklahvid | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Dokk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 289,1 mm |
| Sügavus | 226,1 mm |
| Kõrgus | 4,89 mm |
| Kaal | 280 g |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhend | |
| Pliiats kaasa arvatud | |