Tootja: Microsoft
Mudel: QC7-00020
EAN: 0889842010275
Microsoft Surface Pro 4 Type Cover. Klaviatuuri paigutus: AZERTY, Klaviatuuri keel: Prantsuse, Osutamisseade: Puuteplaat. Brändiühilduvus: Microsoft, Ühilduvus: Surface Pro 4 Surface Pro 3, Toote värv: Punane. Ühenduvustehnoloogia: Dokkimine. Laius: 295 mm, Sügavus: 217 mm, Kõrgus: 4,9 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Microsoft |
| Ühilduvus | Surface Pro 4 Surface Pro 3 |
| Toote värv | Punane |
| Kate | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Dokkimine |
| Klaviatuur | |
| Klaviatuuri paigutus | AZERTY |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Windows-klahv | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 295 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 4,9 mm |
| Kaal | 310 g |