Tootja: Microsoft
Mudel: KCT-00069
EAN: 0889842582260
Microsoft Surface Go Signature Type Cover. Klaviatuuri paigutus: QWERTZ, Klaviatuuri keel: Põhjamaad, Osutamisseade: Puutepadi. Brändiühilduvus: Microsoft, Ühilduvus: Surface Go, Toote värv: Punane. Laius: 248 mm, Sügavus: 190 mm, Kõrgus: 4,5 mm. Klaviatuuri kujutegur: Mini
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Surface Go Signature Type Cover Punane QWERTZ Põhjamaad | €169.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Brändiühilduvus | Microsoft |
| Ühilduvus | Surface Go |
| Toote värv | Punane |
| Kate | |
| Tagantvalgustus | |
| Korpuse materjal | Alcantara |
| Kiirendusmõõtur | |
| Klaviatuur | |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTZ |
| Klaviatuuri keel | Põhjamaad |
| Osutamisseade | Puutepadi |
| Numbriklaviatuur | |
| Windows-klahv | |
| Multimeediaklahvid | |
| Klahvi liikumisteekond | 1 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 248 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Kõrgus | 4,5 mm |
| Kaal | 245 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Muud funktsioonid | |
| Klaviatuuri kujutegur | Mini |